Ürün karşılaştırma listesi ile ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz!

Teslimat ve iade

Teslimat Bilgileri:

Siparişleriniz ödemenizin bize ulaştığı günden itibaren en geç 5 iş günü içerisinde kargoya verilir ve bulunduğunuz konuma göre en geç 2 veya 3 iş günü içerisinde size kargo ile teslim edilir. Sitemizde bulunan "siparişlerim" bölümünden de sipariş takibinizi yapabilirsiniz.

 

Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. mdteknoloji.com.tr sipariş yetkilisine durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

Değişim ve İade Şartları:

İnternet mağazamızdan gerçekleşen satışlarda, müşterilerimiz üründen vazgeçme nedeniyle, 4822 Sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen, müşterinin 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı dahilinde iade ve değişim işlemleri yapılabilir. İade etmek veya değişimini yapmak istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde orijinal ambalajıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo, Aras kargo veya PTT kargo firması aracılığıyla geri gönderebilirsiniz. Bu süreçteki kargo ücreti alıcıya aittir. İade ürününüz kabul edilirse, geri ödeme işlemleriniz 10 gün içerisinde gerçekleştirilir. Gönderdiğiniz ürünler iade kapsamında değil ise, iade alınmaz ve kargo ücreti mdteknoloji.com.tr tarafından karşılanmayacaktır.